החווה החקלאית

צור קשר

שם: דוא"ל / טלפון: הודעה:

מאמר

הסעות לימי כיף ברחבי הארץ
9/27/2017 8:41:35 PM


 

להתחיל את יום הכיף ברגל ימין

ימי כיף הם מהימים הכי מהנים שיש. כל המשפחה מפנה את עיסוקה ומגיעה ליהנות מפעילויות ואטרקציות מהנות כאשר יש גם הזדמנות להכיר את האנשים מהעבודה של אבא או אימא. ימי הכיף הם ימים מהנים במיוחד גם למעסיק שדואג שכל העובדים שלו ייהנו אך מלבד ההפעלות, האוכל והאווירה במקום יש הרבה לוגיסטיקה לדאוג לה ואחת החשובות שבהן היא עניין ההסעות. אמנם העובדים ישמחו מאוד לקחת חלק ביום הכיף בעיקר אם הוא קורה מחוץ למקום העבודה למען הגיוון ושינוי האווירה ולכן חשוב לדאוג להסעות כדי שכולם יגיעו בקלות ובנוחות.

הסעות לימי כיף: ליהנות בלי דאגות

·         לא תמיד ימי הכיף קרובים למקום העבודה. גם חברת הייטק בתל אביב או בדרום יכולה להחליט שהיא מגיע לפארק מים בצפון מה שיכול להפוך את ההגעה לסיפור לא פשוט עבור חלק מהעובדים. לא לכל העובדים יש רכב פרטי ולא תמיד הרכב פנוי, כיוון שלא תמיד כל בני המשפחה יכולים להגיע. חברת הסעות לטיולים ולסיורים בארץ יכולה לפתור את בעיות ההגעה והחזרה גם ביום כיף בעבודה כדי שאף עובד לא יהיה מודאג.

·         אמנם ימי כיף ידועים כימים משפחתיים ביותר אך לפעמים יש בר שמספק בירות צוננות כדי שהעובדים יוכלו סוף סוף לשבת יחד עם כוס בירה ולהיפתח מעבר לנושאי השיחה בעבודה. במצבים כאלו מעסיק לא ירצה לקחת סיכון שאחד העובדים ישתה יותר מידי, יעבור על החוק ויציב את עצמו בסיכון.

·         חברת הסעות תעניק לכם שקט נפשי בכך שכל העובדים יגיעו ויחזרו לביתם ללא שימוש ברכב הפרטי וללא הדילמה הקשה האם לשתות במאורע המיוחד הזה שקורה בדרך כלל פעם בשנה ולהסתדר במונית או לוותר על התענוג רק לשם הגעה נוחה, כאשר חלק מהאנשים בוחרים להציב את עצמם בסיכון ולנהוג תחת השפעת אלכוהול.

מה חשוב לבדוק בהסעות לימי כיף?

ימי הכיף מתרחשים במועדים שונים מאשר יום עבודה ממוצע, בדרך כלל משעות הצהריים ועד שעות הערב. חשוב מאוד לדאוג להסעות שיגיעו במועד הנכון, לא יקדימו מידי ולא יאחרו לאירוע כדי למנוע מצב שיש נוכחות דלילה בשעות הראשונות ומגוון המתקנים והאטרקציות שעומדים לרשות העובדים לא ינוצלו כראוי. חברת ההסעות שמבצעת את הסעות העובדים תוכל לבצע גם את ההסעות ליום הכיף אך חשוב מאוד לארגן אותם מראש. הסעות אלו אינן מובנות מאליו ומעסיקים שייזכרו ברגע האחרון יכולים למצוא את עצמם במרדף אחרי חברת הסעות שיכול לכלול פשרות על האיכות והזמנים.

איסוף ופיזור במקומות מתאימים

כשמדובר בחברה גדולה בת מאות עובדים אי אפשר לאסוף כל אחד מביתו ובוודאי לא לפזר אותם בשעה מאוחרת, אך חשוב מאוד לוודא שההסעות יאספו את העובדים ממקומות מרכזיים כדי שיהיה להם נוח וקל להגיע ולחזור. לא כל עובד יגיע לנקודת האיסוף עם הרכב שלו ולכן האיסוף צריך להתבצע ממקומות בהם ההגעה בתחבורה ציבורית אפשרית. יש צורך להיערך מראש עם מספר אמצעי הסעה מתאימים, מיניבוסים או אוטובוסים, כדי שלא ייחסר מקום והנסיעה תהיה נעימה לכולם. ההסעה עצמה מתחילה את יום הכיף והסעה לא נעימה תתחיל את היום ברגל שמאל.

שעות הסעה נוחות ויידוע העובדים

עוד אחד מהפרטים שתמיד שוכחים בימי הכיף היא לעדכן את העובדים על השימוש בחברת הסעות. לפעמים העובדים כלל לא מודעים שמתקיימות הסעות ויש ערפל לגבי המיקום בהם מתבצע האיסוף, שעות היציאה ושעות החזרה. לכן עובדים רבים מגיעים עם רכבם הפרטי מחוסר ידיעה לגבי ההסעות או ליתר ביטחון כדי לא להיתקע. חשוב מאוד שההסעות יהיו בשעות נוחות וגמישות ותמיד מומלץ לקבוע כמה שעות לחזרה, גם לאלו שרוצים לחזור מוקדם באופן יחסי לצד אלו שמעדיפים ליהנות עד סיום האירוע.


Return