החווה החקלאית

צור קשר

שם: דוא"ל / טלפון: הודעה:

מאמר

הדרכות בארגונים להעשרה וכיף
7/18/2018 11:54:48 AM


מחפשים את יום הכיף הבא עבור הארגון שלכם? את החוויה שתעניק למחלקה שלכם את הגיבוש והיכולות שתמיד רציתם שיהיו לה?

רבים ממפעילי האטרקציות למיניהם עסוקים בלהמציא את הגלגל ללא הרף ולעיתים זה נדמה כאילו לקחו רעיון ישן, שמו לו תפאורה חדשנית וקראו לו בשם יפה יותר אך האמת היא כזאת: הפעילות הכי מועילה שתוכלו להעניק לצוות/למחלקה/לארגון שלכם היא הדרכת עובדים בנושאים שונים.

הדרכה בארגונים צוברת תאוצה רבה בשנים האחרונות והרבה ארגונים נוטים לפנות להדרכות אלו כאשר הם זקוקים לפעילויות מגוונות עבור העובדים שלהם.

להדרכות עובדים בארגונים ישנם מספר יתרונות:


1. הבולט שבהם הוא כמובן ההכשרות והיכולות אשר העובדים זוכים להרוויח במהלך ההדרכות, כך שהם נשארים מעודכנים ורלוונטיים עבור העבודות שלהם.

2. האווירה שבשבירת השגרה מעניקה לעובדים חווית לימוד יוצאת דופן מכיוון שאינה מתקיימת במשרד בו הם נמצאים רוב שעות העבודה.

3. ישנן הדרכות מסוימות אשר דורשות מהעובדים לשתף פעולה על מנת ללמוד נושאים חדשים ובכך מקנים לעובדים יכולות עבודה בצוותים.
 

עבור מי נועדו ההדרכות?
 

ההדרכות נועדו עבור ארגונים, מקטנים ועד בינלאומיים, אשר מעוניינים להקנות כלים חדשים לעובדים שלהם ביחד עם יצירת שיתופי פעולה בין העובדים ושבירת שגרה עבורם.

לעמוד בקצב
אם לשים את הרצון שלנו להסב הנאה לעובדים שלנו בצד, עלינו לקחת ברצינות את העובדה שהעולם שלנו משתנה ללא הרף, והיום יותר מתמיד, אין תחום עבודה אשר לא חל בו שינוי מהותי בכלי העבודה או בשיטות העבודה הנעשות בו.

אם ניקח כדוגמה הכי ברורה: תחום ההיי טק, הטכנולוגיה המרכיבה את המחשבים שלנו הופכת פחות ופחות עדכנית בכל יום וזאת הודות להתפתחות אקספוננציאלית מדהימה של הטכנולוגיה וסביר להניח כי בעוד מספר שנים מה שרוב עובדי ההיי טק יודעים היום כלל לא יהיו שימושי והחובה להתעדכן תחול עליהם או על מעסיקיהם אם ברצונם להישאר רלוונטיים ועדכניים לעולם ההיי טק.

ישנן מגוון הדרכות בתחומים שונים אשר משתנים בהתאם לתחום העבודה בו אתם עוסקים, ישנן הדרכות לעובדי משרד כמו הדרכות אקסל ושאר תוכנות האופיס וישנן הדרכות לעובדים אשר זקוקים לחיזוק האנגלית שלהם.

כל עסק בכל תחום חייב לוודא שהעובדים שלו נשארים מעודכנים בטכנולוגיה הכי חדשנית וביכולות הכי חשובות ורלוונטיות עבור התחום שלהם אחרת העסק לא יצליח לעמוד בקצב של העולם התחרותי שלנו.

נסו לדמיין מה היה קורה אילו עובדי ענקית המחשבים – מייקרוסופט היו דבקים בידע שבעזרתו הם בנו את מערכות ההפעלה הראשונות ; החברה הייתה קורסת סביר להניח מכיוון שהעולם כבר לא משתמש בשיטות ובכלים בהם הוא השתמש כאשר נבנו מערכות ההפעלה הראשונות.

לסיכום, יום כיף לעובדים אינו חייב להיות רק בשם ההנאה והוא יכול להיות גם מועיל ביותר עבור העסק שלכם בזכות הדרכות עובדים בארגונים בנושאים שונים.


Return