החווה החקלאית

צור קשר

שם: דוא"ל / טלפון: הודעה:

מאמר

3 רעיונות ליום הולדת בטבע
8/30/2018 11:12:17 AM


חוגגים יום הולדת? מארגנים מסיבת יום הולדת לילד? לחגוג את היום הולדת בטבע זה רעיון נהדר! ניתן לחגוג את האירוע בשטח וליהנות מאווירה מהממת ושפע של אפשרויות לפעילות אטרקטיבית! בואו לקבל רעיונות ליום הולדת בטבע.

רעיונות ליום הולדת בשטח

רעיון ראשון – מתנפחים!

עבור ילדים מתנפחים זו פעילות אטרקטיבית שמרגשת אותם בכל פעם מחדש. אכן גם ליומולדת בשטח זה מתאים מאוד. אם אתם מעוניינים לאפשר לילדים לפרוק אנרגיות ולהשתולל מתאים מאוד לשכור מתנפחים. המתנפחים יועמדו במקום בו אתם חוגגים ויאפשרו לילדים ליהנות באמת כמו שהם אוהבים. בלי להיבהל מהספה או להיזהר לא להיתקע בארון הפינתי. ככה אפשר לקפוץ וליהנות מכל הלב ללא הגבלה ובלי חששות.

רעיון שני – מפעילים ליום הולדת

מתאים מאוד להביא מפעילים ליום הולדת בטבע כמובן שחשוב להתאים את השטח לסוג הפעילות כדי לאפשר את קיום הפעילות. נתן להביא מפעילים בתחומים שונים כאשר מה שחשוב זה לוודא כי ההפעלה מתאימה לילדים ומהנה אותם באמת. אחת האפשרויות הפופולאריות היא מעגל מתופפים. ילדים אוהבים לדפוק וליצור הרבה רעש והמולה. כאשר כל ילד מקבל לידו כלי הקשה או דרבוקה האווירה נעשית חמה לוהטת וכל הילדים נהנים עד מאוד מהאווירה!

רעיון שלישי – הופעה

ילדים אוהבים לצפות בהופעות. ניתן להזמין קוסם שיציג קסמים בעיני הילדים או להזמין מופע כל סוג שהוא. הילדים ישבו במקומותיהם בשטח יחסי וייהנו לצפות במופע מרתק שיעניין אותם. יש מגוון מופעים שעשויים להתאים לימי הולדת בטבע – כדאי להכיר את נותני השירות השונים בתחום זה ולבחון את התחומים המגוונים שהם מציעים לימי הולדת.

סוד ההצלחה – התאמה לקבוצה

כדי להצליח את האירוע ולחגוג יום הולדת באווירה נהדרת חשוב להתאים את המופע או את התכנית לקבוצת הילדים וכמובן לחתן החגיגה. שימו לב שמופע מתאים יוכל להפוך את המסיבה לעסק מצלח ומהנה במיוחד. כך שכל הילדים ייהנו ויפיקו את התועלת המקסימלית מהחגיגה. ואילו פעילות שלא מתאימה עלולה לגרום לילדים להתנהג בצורה פרועה ולהפוך את חתן היום הולדת למאוכזב. שימת לב לבחירה נכונה תאפשר לכם לחגוג אירוע מהנה ושמח במיוחד!

כיבוד למשתתפים

ומה תגישו למשתתפים? ניתן להגיש כיבוד בשלל סוגים. האם תרצו להכין ארוחה מושקעת? דוכני מזון? חטיפים? יש שפע של אפשרויות וניתן לגוון בשלל וריאציות. המטרה היא להגיש לכל המשתתפים כיבוד מפנק וטעים שכמובן ישביע אותם. כך הם יהיו שבעים וייהנו ממסיבת יום הולדת מהנה בטבע.

תכנון מוצלח ומחשבה על הפרטים השונים

מתכננים לערוך יום הולדת בעתיד הקרוב? רוצים לשמח את הילד שלכם ולספק לו חוויה מעצימה ומשמחת לצד החברים שלו? ניתן להפיק תועלת רבה ולהפיק מסיבה חגיגית ומהנה במיוחד. וזאת באמצעות תכנון מושכל ובחירה חכמה של תכנית מהנה ליום הולדת!


Return