החווה החקלאית

צור קשר

שם: דוא"ל / טלפון: הודעה:

מאמר

רעיונות לפעילות קבוצתית באביב
3/25/2019 10:51:57 AM


האביב כבר כאן בפתח, וזה הזמן לומר שלום לימים האפרוריים והקרים. השמש מתחילה לצאת לאיטה, בעוד שהימים הופכים ליותר ויותר ארוכים והניצנים פורחים. בדיוק כמו שבעלי החיים מתעוררים משנת החורף וממצב התרדמה המתקדם שלהם, כך גם אתם - הגיע הזמן לצאת החוצה ולהנות מהתקופה היפה ביותר בשנה. ומה יותר טוב מאשר פעילות בחוץ עם החברים הכי טובים, הקולגות מהעבודה או עם המשפחה הקרובה? לא רק שזה מגבש ומקורי, זה גם ממש כיף. לא צריך לחכות לפסח או לאחרי החגים כדי לצאת מעט מהשגרה ולבדוק מה קורה שם בחוץ. אז כדי לעזור לכם לעשות את הצעד הראשון, הנה כמה רעיונות לפעילות קבוצתית שיעזרו לכם לפתוח את האביב בכיף גדול:

1. מירוץ למיליון
פעילות זו מתמקדת במהירות ובזריזות של הקבוצה, ועוזרת לגיבוש הצוות. המשתתפים יתבקשו להתחרות נגד היריבים שלהם, לפתור חידות או לבצע משימות שיעזרו להם להתקדם הלאה ולהגיע לתחנות הקבועות. ישנן חברות שמוציאות גם סיורי ניווט אלקטרוני בסגנון המשחק הטלוויזיוני, בהן הניווט נעשה באמצעות אפליקציה סלולרית ייעודית. מי שמסיים את האתגר ראשון, מנצח את המירוץ. הסבלנות, ההתמדה, התשוקה והמיומנות הגופנית נבחנים באמצעות פעילות נפלאה זו.


2. פיינטבול
פיינטוב היא פעילות נהדרת לגיבוש עובדים, ששוברת מחסומים חברתיים בין אנשי המשרד, ומפחיתה מתח במקום העבודה, תוך מתן חוויה מהנה, מרגשת ובלתי נשכחת לכל העובדים. השחקנים לומדים כישורי פיתוח צוות, מנהיגות אפקטיבי ותקשורת, כדי לצאת כשידם על העליונה ככל שמשחק הפיינטבול מתקדם. 


3. הפעלות הולה הופ
אותו חישוק אהוב עימו שיחקנו בילדותינו, חוזר ובגדול! כיום, ההולה הופ משלב בין פעילות ספורטיבית לנטו כיף, ויכול להתאים לכולם - מילדים קטנים שיכולים ליצור את החישוק שלהם בעצמם ועד מבוגרים שיכולים להגיע לסדנאות גיבוש מאתגרות, בשילוב מוזיקה, תנועה וקצב. בנוסף, ישנם מופעים עם חישוקי אור, כלי הקשה, רקדניות ומופעי אורות מטריפים, היכולים להתאים לכולם.


4. שייט קיאקים בצפון
מחפשים רעיונות לפעילות קבוצתית מלאת אדרנלין? שייט קיאקים בצפון הארץ, ובמיוחד באביב, לפני שנהיה חם מדי בחוץ, הוא חוויה אדירה לכל המשפחה/החברים/העובדים. בין אם אתם מחפשים מסלולים מאתגרים יותר או פחות, השיט משלב ספורט, נוף יפיפה, מים קרירים וכיף של כמה שעות. אחרי השייט אפשר לעצור באחת מהמסעדות הנהדרות הרבות באזור הצפון, ו"לפתוח שולחן" לכל הקבוצה.


5. יום בים
גם בים אפשר לבצע פעילויות מהנות ולא רק בטן-גב. האביב הוא זמן מצוין לחשוב על יום כיף בים מבלי לדאוג מהמדוזות או מהשמש הקופחת. האפשרויות הן בלתי נגמרות - אפשר לארגן שיעור קבוצתי של סאפ/גלישת רוח/גלישת גלים, לבנות מטבח "פופ אפ" ולבשל ארוחת שטח גורמה, לשחק פריזבי או כדורעף, להעיף עפיפונים, לצלול ביחד, ואפילו לשכור יאכטה קטנה ולהפליג יחדיו לעבר השקיעה.


Return