יום כיף בטבע

רוצים לארגן יום כיף בטבע לעובדי החברה המסורים ? ימי גיבוש לשיפור מנהיגות ויכולות של עובדי הארגון? החווה החקלאית מציעה מגוון פעילויות שונות ומגוונות בחיק הטבע של מושב עין עירון. חוויות מהנות ומאתגרות שיזכרו לתקופה ארוכה, ויעשירו את המשתתפים בכלים טובים יותר להתנהלות בסביבת העבודה.

קצת על פעילות קבוצתית בטבע ....
יום כיף או ימי גיבוש שנערכים בחוץ, בטבע, מספקים חוויה שונה ומרתקת. השינוי המהותי מהסביבה הרגילה שרובנו חיים בה, ובטח מסביבת העבודה שלנו, אל מטעי אבוקדו, שדות ואוויר צח, גורם לאנשים להיפתח בקלות, ולהשתחרר מלחצי העבודה או היומיום. בין אם מדובר בקיום יום כיף לעובדים או ימי גיבוש ייעודיים, קיום הפעילות בחוץ נותן ערך מוסף, וגורם לתהליך להיות משמעותי יותר.


במסגרת יום כיף או ימי גיבוש בחווה, המשתתפים עוברים חוויות אינטנסיביות, אשר מעשירות את עולמם ותפיסתם הניהולית, ומשפרות דרכי עבודה במכלול אספקטים.

ימי גיבוש לשיפור איכות העבודה – משימות חקלאיות אתגריות
העבודה במשרד מזמנת לחצים ואתגרים רבים, אשר ניתן להדגים אותם, ולספק כלים להתמודדות טובה יותר איתם באמצעות פעילות של יום כיף או ימי גיבוש בטבע. היתרונות של למידה דרך חווית ומשימות הם רבים ומוכרים. במסגרת ימי גיבוש נלמד כיצד לשפר יכולות ניהוליות, עבודת צוות, אסטרטגיה, עמידה בלחצים וקבלת החלטות, גיבוש הצוות, תקשורת בין אישית ועוד.

יום כיף בחווה החקלאית מאלץ את המשתתפים לצאת מהסביבה המוכרת והנוחה שלהם, ולנסות להסתכל על מצבים שונים קצת אחרת. אנו מתאימים כל יום כיף או ימי גיבוש בהתאם לארגון ולצרכיו הספציפיים. כל מטרה, שתוגדר ע"י החברה, תאורגן על ידי הצוות המקצועי של החווה החקלאית בהתאם לבניית סדנאות ייחודיות ורלבנטיות.

אפשרות של ימי גיבוש או יום כיף בחווה החקלאית היא, שהמשתתפים מתפזרים בשטח החווה והמושב, ומבצעים משימות חווייתיות ומאתגרות. דרך המשימות השונות המשתתפים לומדים ומקבלים את הכלים והחוויות שלשמן נבנה יום הגיבוש, בהתאם לרוח הכללית של החווה החקלאית, המשימות הן בעלות אופי חקלאי וכולן מהנות מאוד. לאחר ביצוע המשימות נערוך ארוחה שתוכן במלואה ע"י המשתתפים – את המצרכים הם יאספו דרך המשימות שיבצעו...

הנחייה מקצועית
אנשי החווה החקלאית הם אנשי ניהול והדרכה מנוסים, אשר מתמחים בהעברת סדנאות וימי גיבוש לחברות וארגונים. בחווה החקלאית תעברו יום שכולו כיף, חוויה משותפת ולמידה מהנה!