השכרת ציוד לאירועים של odt

 

אירועי odt הם אירועים המתרחשים מחוץ למבנים סגורים (odt – outdoor training), המיועדים בדרך כלל לקבוצות עובדים (אם כי לא רק עבורם) במטרה לפתח כישורים ולעסוק בהעצמה. אירועי odt כוללים בדרך כלל משימות קבוצתיות מהנות במיוחד, בהם יכולים המשתתפים להפגין כישורי יוזמה ומנהיגות, לפתח עבודת צוות ולעמוד ביעדים, להתנסות במשא ומתן ולהתמודד עם קונפליקטים וכן ללמוד יכולות של הדרכה וניהול, יכולות שלא תמיד יוצא להם לפתח בחיי היומיום.
בנוסף, כוללים אירועי odt גם יעדים ארגוניים, דוגמת גיבוש חברתי והתמודדות עם מצבי לחץ. במהלך המשימות ובסופן מנותחת התנהגות המשתתפים על ידי יועץ ארגוני מומחה, המאפשר לארגון להבין את הבעיות והקשיים שהוא נתקל בהם וחשוב יותר, מאפשר היועץ הארגוני למנהלי הארגון למצוא דרכים לפיתרון.
                                                                                                     
כיצד מאורגנים אירועי odt ?
אירועי odt מאורגנים בדרך כלל על ידי חברות מקצועיות הבקיאות בתחום זה, ויודעות כיצד להיערך בצורה נכונה לימים אלה. ארגון אירועי odt יכול לכלול ייעוץ ארגוני צמוד, יכול להתבצע גם בלעדיו, וכולל בדרך כלל שני סוגי התארגנויות – התארגנות תוכן עבור אירוע odt והתארגנות לוגיסטית.
בפרק התוכן, כולל ארגון אירועי odt בחירה של נושא האירוע וכן בניית סדר היום ובחירת המשימות שיכללו בו. במהלך ארגון התוכן יבחר הצוות המארגן בספקי שירותים מקצועיים המתמחים בפעילויות odt, על מנת שיתפרו את סדר היום ויבחרו את המשימות שיכללו בו, בין אם מדובר במשימות יצירתיות, הדרכתיות ולא שגרתיות מכל סוג. בחירת המשימות תבוצע בהתאם לדרישות הלקוח ולמטרות odt שהציג, כך שבסופו של דבר ייווצר תמהיל המתאים במדויק לעובדי החברה.
 
ומה לגבי ארגון לוגיסטי של אירועי odt ?
ארגון לוגיסטי של אירועי odt כולל את ארגון השטח לקראת האירוע, שרטוט המפות ומיקום המשימות, ארגון כל הדרוש לביצוע משימות odt, כפי שנבחרו על ידי הצוות המארגן את תוכן האירוע, וכמובן – ארגון מקומות ישיבה והתכנסות לעובדים. לצורך כך, תידרש פעמים רבות השכרת כסאות המיועדת לאזור ההתכנסות, על מנת ליצור אזור ישיבה נעים ונוח. מלבד השכרת כסאות תידרש לעיתים גם הקמת במות לאירועים, יתכן ויכללו גם פינות זולה ופינות ישיבה קבוצתיים מסוג אחר, אולם בכל מקרה השכרת כסאות מהווה את הבסיס ליצירת מוקדי ההתכנסות שבאירוע.

בנוסף לכל אלה, כולל הארגון הלוגיסטי של ימי odt גם את כל הקשור בכיבוד וקייטרינג. אין ספק לפיכך, כי ארגון אירועי odt הוא מפרך והנדרש להתייחס לכל הפרטים הקטנים כגדולים, לפיכך, נדרש אירוע זה להתבצע על ידי מומחים ומקצוענים בתחום ארגון אירועים.


Return  Comments