פיתוח צוות וסדנאות צחוק

 

דמיינו לעצמכם, שהמדענים היו מפתחים גלולה טבעית לגמרי שהייתה מאזנת את רמת הדם, מחזקת את המערכת החיסונית, משחררת חסימות בעורקים, גורמת לשיפור במצב הרוח ואפילו עושה אותנו צעירים יותר. "ממש פלא", תגידו אתם. אכן, אבל מה שמפליא באמת, שהמדע כבר גילה את גלולת הפלא הזאת והיא אפילו ניתנת לנו להשגה בחינם ובאופן הפשוט ביותר. לגלולה הזאת קוראים "צחוק" ולפי המחקרים החדשים ביותר בתחום הרפואה, מדובר באפשרות פנומנאלית של הצחוק לרפא את גופינו באופן הטבעי והנגיש ביותר. אומנם בזמנים המטורפים בהם אנו חיים, לא לכולם יש אפשרות, זמן וסיבה לצחוק. בדיוק בשביל זה נחלצות לעזרתנו סדנאות צחוק, המעניקות כלים מעשיים שנוכל לצחוק מתי שבא לנו, איך שבא לנו וכמה שבא לנו. סדנאות צחוק מתאימות הן לילדים והן למבוגרים, ומהוות היום פתרון למתנת יום ההולדת המושלמת. ואם היא תהיה גם במסגרת של ארוחת בוקר מפנקת, זו תהיה מתנה שהחוגג לא ישכח לעולם.
 
סדנאות צחוק – טוב לבריאות
סדנאות צחוק מאפשרות לנו ללמוד ליישם טכניקה לצחוק ספונטאני ומתמשך, אשר הוכח כי הוא נחשב לפעילות הפיזית הנחוצה והחיונית ביותר לבריאות. הצחוק זהו משאב זול ונגיש לכל אחד, הגורם לגופינו לשחרר הורמונים חיוניים כמו אדרנלין ונוראדרנלין, המאזנים את זרימת הדם בעורקים. בנוסף, בזמן הצחוק, הגוף משחרר הורמונים משככי כאבים והורמונים האחראים על בנייה תקינה של תאי הדם, להפחתה של דלקות ולזירוז תהליכי החלמה. סדנאות צחוק מעניקות למשתתפים בה, לתרגל טכניקה של צחוק ללא סיבה, אותה ניתן ליישם גם בבית וגם בעבודה.
 
סדנאות צחוק – מתנה מקורית
סדנאות צחוק יכולות להיות מתנה נפלאה ליקירכם, אותה בוודאי לא ישכחו לעולם ואפילו ישתמשו בה שנים ארוכות. סדנאות צחוק זוכות היום לביקושים הן בקרב הילדים והן בקרב המבוגרים ומתאימות לכל סוגי אירועים. אפשר להזמין סדנה כזאת ליום הולדת משפחתית ביתית שתיערך בקבוצה אינטימית של אנשים, אפשר להזמינה כאטרקציה לאורחים באולם שמחות גדול ואפשר להעניקה במתנה, ככרטיס הזמנה לסדנה הקרובה. יתרה מזאת, יש כאלה שימליצו לכם בחום לשלב בין ארוחות בוקר וסדנאות צחוק, כך שהמתנה שלכם תהיה הכי מפנקת והכי מקורית.  
 
סדנאות צחוק – פיתוח צוות לעובדים
סדנאות צחוק הן לא רק מתנה אישית נפלאה לכל אירוע ולכל גיל, אלא גם מתנה מצוינת ופראקטית לעובדים. היום יותר ויותר בעלי עסקים מזמינים סדנאות צחוק לערבי חברה, לימי כיף או גיבוש. סדנאות צחוק מסייעת לפריקת מתחים אצל העובדים, לשיפור היחסים הבינאישיים וסתם להעלאת מצב הרוח. כל אלה כידוע, תורמים להרגשת שייכות למקום, לגיבוש טוב יותר וכמובן ליעילות גבוהה יותר ופיתוח צוות העובדים. למעשה, סדנאות צחוק הם מפגשים חברתיים מרתקים, במסגרתם המשתתפים מבצעים משימות הגורמות לכולם לצחוק כמו ילדים קטנים.

Return  Comments