פיתוח צוות

 

פיתוח צוות
פיתוח צוות עובדים בחווה החקלאית. מאתגר ומענג.

 

 אנחנו (צוות החווה), כמו עסקים קטנים הקיימים בארץ ובעולם, מתמודדים בכל רגע נתון עם שגרת העבודה היומית. אנו איננו מתמודדים עם סוגיית פיתוח צוות בארגוננו הקטן. אנו מודים כי היינו בוחרים להתמודד עם הקשיים שבניהול צוות עבודה רחב לו רק היינו יכולים.. היתרונות הטמונים בעבודת צוות רבים, וכאשר בוחרים להשקיע ולשים את הדגש במקומות הנכונים, תוצאות העבודה המשותפת אינן מאחרות להגיע. הארגון מאגד סביבו יעדים, מטרות, חזון ודוחות חשבונאיים אינסופיים, אך מה שמאחד את כל הפרמטרים וגורם למכונה הגדולה לפעול הינם היחסים בין האנשים. הקרקע הטבעית הניתנת לצוותים המגיעים לחווה מהווה פלטפורמה קסומה לקירוב לבבות, תכנון משותף, תקשורת, פתרון קונפליקטים ובעיקר תחושת ניצחון גדולה. פיתוח צוות הינה משימה חשובה ביותר וחשוב לפתח ולתחזק את היחסים הבינאישיים בארגון. מעבר ל פיתוח צוות, פעילות החווה מאפשרת לנו לעבוד גם על התקשורת ומתן שירותים בין הצוותים השונים בארגון.
הפלטפורמה העיקרית עימה אנו עובדים בחווה נקראת הסדנה החקלאית ומתקיימת במושב מזה שנים רבות. יועצים ארגוניים רבים ואינספור מחלקות כבר נהנו מן היום המיוחד הזה בחווה. אנו מזמינים גם אתכם לקחת חלק בהצלחה וליהנות מלמידה ופיתוח צוות דרך חוויה חקלאית מאתגרת ומיוחדת.
הסדנה מעודדת את המשתתפים בה לתכנן, לנווט, לקטוף, לחלוב, להתקשות, להתגבר, לנוח ולנצח. השילוב בין מורכבות המשימה, הטבע היפהפה והיציאה מהשגרה מייצר ערך מוסף ענק לצוות המשתתף.