החווה החקלאית

צור קשר

שם: דוא"ל / טלפון: הודעה:

הפעלות ילדי עובדים

ליום כיף אחד ילדיכם עוטים על עצמם כובע וסינר, ונעשים שפים קטנטנים ומקצועיים! בפעילות שלנו ילדיכם ילמדו על עולם הבישול דרך משחק ,חוויה, כיף ויצירה. יריחו ריחות מתוקים, ילושו בצק נימוח ויטעמו טעמם של מאפים שאפו זה עתה. ההפעלות יכולות להתקיים אצלנו במטע האבוקדו ואצלכם במשרד.הפעלות הילדים מתאימות לטווח רחב של גילאים מגיל 4 ועד 16, ויותאמו על פי דרישת הלקוח.

על המפעילות המדהימות שלנו:

שחרית ירושלמי (27) - אשת תיאטרון, מורה ואישיות. מסיימת את לימודי התואר הראשון בבימוי והוראת תיאטרון בסמינר הקיבוצים. מורה לדרמה בחטיבת ביניים, עוסקת בהפעלות ילדים תיאטרליות, ליצנות ומופעי רחוב.

תמר אשרוב (27) - בשלנית, מטפלת ועובדת סוציאלית. מפיקה ולוקחת חלק בסדנאות בישול לאוכלוסיות מיוחדות ולקהל הרחב. עובדת סוציאלית בפנימייה עם גילאי גן- כיתה ו'.

תמונה 

בישול לילדים

הפעלת ילדים לחגים

סדנת חג- כל חג הוא סיבה לכיף וחגיגה, וכולם יודעים שהחגיגה הטובה מכולן מתחילה בבטן...נשמח לציין עם ילדכם את חגי ישראל, המנהגים וכמובן המאכלים השונים. הפעלת הילדים משלבת משחקים תיאטרליים של דמויות החג ובישול מטעמי החג. אורך הפעילות: שעה וחצי – שעתיים וחצי.

תמונה 

סדנה לילדי עובדים

הילדים מבשלים כמו גדולים

סדנת בישול תחרותית- לא תאמינו כאשר תשמעו איזה מטעמים בושלו במטבח של ילדיכם. דרך עבודת צוות, גיבוש ויצירתיות יתחרו שני צוותי מטבח במשימות מלאות אתגר ואדרנלין. הילדים יקצצו, יתבלו, ייעצבו ויגישו מנות ממטבחים בעולם שכולנו אוהבים. יום כיף לילדים שלא שוכחים!!! אורך הפעילות: שעה וחצי – שעתיים וחצי.

תמונה 

הפעלה לילדי עובדים

סדנת בישול מתוקה

סדנת בישול מתוקה – הילדים מתנסים בבישול חוויתי של פיצות אישיות טעימות, פיסול עוגיות בשלל צורות וצבעים, בנייה אדריכלית ממתקים ושלל הפתעות נוספות, המתובלות בהפעלות משחק לאורך הסדנא. חגיגת מטבח אמיתית! אורך הפעילות: שעה וחצי – שעתיים וחצי.