החווה החקלאית

צור קשר

שם: דוא"ל / טלפון: הודעה:

 

 

פעילויות החווה

סדנת חורף - היערכותנו המיוחדת לקראת החורף מהווה הזדמנות מיוחדת עבור הארגון לקיים סדנה באינטימיות מושלמת. אנו מקיימים את הסדנה החקלאית במתכונת שונה מעט מן הרגיל. האירוח במטע מתבצע מתחת לחממה המקורה שלנו למרגלותיו של אח עצים בוער. לאחר ששתינו קפה חם, נצא למשימות הגיבוש החקלאיות לבושים בשכמיות (למקרה הצורך), ניכנס לסאונת השטח (סווט לודג') ונאכל תבשילי פויקה חמים מסביב לאח הבוער. אפשר לסיים את הסדנה עם פעילות קצב ותנועה. אמנם לפעמים קצת קר ורטוב, אבל זהו יום שכולו כיף...

סדנת בישול טבעונית - בשנים האחרונות אנו שומעים מכל עבר על תזונה טבעונית. יותר ויותר אנשים מחליפים את נתחי הבשר המדממים בירקות טריים, קטניות, טחינה ובלי אף מילה על טופו. התזונה הטבעונית מעבר ליתרונותיה הקשורים לאיכות הסביבה מטיבה עם גופינו, עוזרת בריפוי מחלות העולם המודרני וגם תתפלאו לשמוע טעימה ביותר. הסדנה הטבעונית הינה חוויה ייחודית אשר משלבת את הנוף הקסום של המושב עם תוכן ייחודי ומעשיר. זו לא עוד סדנת בישול, ביחד עם שפיות הבית שלנו פיתחנו סדנה טעימה מצחיקה ומגבשת אשר בה נכיר צדדים אחרים של חברינו לעבודה באויר המושב הצח, רחוק מהמולת העיר.

הסדנה החקלאית נבחרה לאחת מ-10 ימי הגיבוש המומלצים בישראל

סאונת שטח (סווט לודג') - הסווט לודג' הינו אוהל אינדיאני עשוי מענפי אקליפטוס כשבסיסו בור עם אבנים לוהטות. מגע האבנים עם מים מעניק לנו אפקט זהה לזה של סאונה רטובה. הסווט יכול להכיל 15 אנשים והחוויה אינטימית ביותר ובלתי נשכחת. אחד מהיתרונות הברורים של הסווט לודג' הוא האינטימיות המתאפשרת דרך החוויה האינטנסיבית בתוך הסווט. החוויה המיוחדת פותחת דלתות רחבות לתהליכים שונים של פיתוח ארגוני.

פעילות קצב ותנועה – הסדנה משלבת תיפוף, קול ותנועה חופשית. כל משתתף מקבל תוף או כלי הקשה . יחדיו אנו יוצרים מעגל של שמחה, מוסיקה, כיף ושירה.

אירוח סמינרים ואירועים – מטע האבוקדו שלנו מארח פעילויות גיבוש למיניהן. המטע מכיל: חממה מקורה, אח בוער, משטח דשא, חשמל, שירותים וקפה כאוות נפשכם. אומנם אין חדר ישיבות ממוזג, אבל יש הרבה טבע, שקט, פרטיות ומקום מיוחד המוקף מטעי אפרסק ושדות כרישה.

שירה בציבור – גיטרה, בס, תופים להקת הבית מענגת את הקהל במגוון ביצועים חיים לשירים שכולנו אוהבים לשיר. יותר כיף, יותר אמיתי, יותר נוגע..
הלהקה מונה 3 נגנים צעירים ומוכשרים אשר החליטו לשים קץ לפלייבקים המוכרים ולהחיות את תרבות השירה.

פיתוח ארגוני - החל מראשית דרכנו אנו עוסקים רבות בפיתוח ארגוני על כל המשתמע מכך. יזם החווה - אלי הילמן עוסק במשך שנים בפיתוח ארגוני בחברות במשק ובקידום דור חדש של מנהיגים בארצנו. סדנאות השטח שלנו מאפשרות למשתתפים לקיים דיאלוג פתוח על חוויותיהם הרבות בפעילות, ומאפשרות לנו לקבל אינפורמציה רבה על העובדים דרך חוויה טבעית ואינטימית של גיבוש ופיתוח ארגוני בשטח.